MAL210616103E3
CAP ALUM 10000UF 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210616103E3
MAL210616103E3 Hakkında
Vishay MAL210616103E3, 10000µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Şasi montajı için vida terminalleri ile sağlanan bu bileşen, düşük ESR (40mOhm @ 100Hz) ve düşük empedans (31mOhms) karakteristiğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasındaki geniş işletme sıcaklık aralığında ve 85°C'de 20000 saatlik ömür garantisi ile uzun vadeli güvenilirliği sağlar. 7.7A düşük frekans ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devrelerine ve benzer uygulamalara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm @ 100Hz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7.7 A @ 100 Hz
Tolerance -10%, +30%
Voltage - Rated 25 V