MAL210485153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210485153
MAL210485153E3 Hakkında
Vishay MAL210485153E3, 15000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V dereceli voltajda çalışan bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Chassis mount montaj türü ve vida terminalleri ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 13 mOhm ESR ve 25.6 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen kondansatör, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 25.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V