MAL210467102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210467102E3
MAL210467102E3 Hakkında
Vishay MAL210467102E3, 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltajı ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılır. Radial, vida terminalli kasa tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, şasi montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 116mOhm @ 100Hz, impedansı 66mOhm ve ripple akım kapasitesi 5.9A @ 100Hz'dir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. Güç kaynakları, filtre devreler, enerji depolama ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 116mOhm @ 100Hz
Impedance 66 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V