MAL210466332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210466332E3
MAL210466332E3 Hakkında
Vishay MAL210466332E3, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile yüksek voltajlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radyal, vida terminallı kasa tipi ile chassis mount montajına uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 5000 saat ömür (105°C'de) ve 11.6A ripple akım kapasitesi ile endüstriyel ve commercial uygulamalara uygundur. -40°C ile +105°C arasında güvenilir çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 38mOhm @ 100Hz
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V