MAL210457472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210457472E3
MAL210457472E3 Hakkında
Vishay MAL210457472E3, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Chassis mount radial, screw terminal paketinde sunulan bu kondansatör, 100 Hz'de 33 mOhm ESR ve 25 mOhm impedans değerlerine sahiptir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 100 Hz'de 14.1 A ripple current kapasitesiyle, güç kaynakları, filtre devreleri ve diğer yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 33mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 14.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V