MAL210456102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210456102E3
MAL210456102E3 Hakkında
Vishay MAL210456102E3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400 V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal, vida terminal bağlantılı chassis mount türündedir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 105°C sıcaklıkta 5000 saatlik ömrü vardır. 100 Hz'de 117 mOhm ESR ve 67 mOhms impedans değerlerine sahiptir. 100 Hz'de 5.1 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, ses amplifikatörleri, inverter devreleri ve endüstriyel uygulamalarında filtre ve enerji depolama elemanı olarak kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 117mOhm @ 100Hz
Impedance 67 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V