MAL210453102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210453102E3
MAL210453102E3 Hakkında
Vishay MAL210453102E3, 1000µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Vida terminalli şasi montajı için tasarlanmış, radial can paketinde sunulur. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sağlar. 100Hz'de 123mOhm ESR ve 70mOhm impedans değerleriyle güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 123mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V