MAL210447682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210447682E3
MAL210447682E3 Hakkında
Vishay MAL210447682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V voltaj derecelendirilmiş bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. Vida terminalli şasiye monte edilebilir tasarımı, endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 22mOhm ESR değeri ve 18.9A ripple akım yeteneği ile güç kaynakları, güç koruma devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi vardır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V