MAL210437332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210437332E3
MAL210437332E3 Hakkında
Vishay MAL210437332E3, 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminal bağlantı türü ile şasi montajına uygun tasarlanmıştır. 36mOhm ESR ve 10kHz'de 18.15A ripple current kapasitesi ile güç elektronikleri, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda yer alır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında, 105°C'de 5000 saatlik ömür ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 36mOhm
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 18.15 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V