MAL210423472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210423472E3
MAL210423472E3 Hakkında
Vishay MAL210423472E3, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltajda çalışan bu bileşen, şasi montajı için vidalı terminallerle tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 28 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 17 mOhms impedans değerleriyle düşük dirençli uygulamalar için uygundur. 100 Hz'de 12.7 A ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 100Hz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V