MAL210422152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL210422152E
MAL210422152E3 Hakkında
Vishay MAL210422152E3, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal gerilim için tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Şasi montajı için vida terminal bağlantısına sahiptir. 100Hz'de 95mOhm ESR ve 4.6A ripple akım özelliğine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi garanti eder. Endüstriyel uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 95mOhm @ 100Hz
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V