MAL210417471E3
CAP ALUM 470UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210417471E3
MAL210417471E3 Hakkında
Vishay MAL210417471E3, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilime sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç devrelerinde, filtre ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis monte edilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 253mOhm @ 100Hz olup, ripple akım kapasitesi 3.3A @ 100Hz'dir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 253mOhm @ 100Hz
Impedance 148 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V