MAL210416682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210416682
MAL210416682E3 Hakkında
Vishay MAL210416682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal tip, vida terminalli şasi montaj yapısına sahiptir. ±20% toleranslı bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilmekte ve 105°C'de 5000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 25 mOhm ESR değeri ve 16.5 A ripple akımı kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve AC/DC dönüştürücü uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 20 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V