MAL210415471E3
CAP ALUM 470UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210415471E3
MAL210415471E3 Hakkında
MAL210415471E3, Vishay tarafından üretilen 470µF kapasitesi ve 350V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile chassis mount tipi olarak tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, 100 Hz'de 2.6A ripple current kapasitesine ve 280mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama amaçlı kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 5000 saat ömrü 105°C sıcaklıkta garantilidir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 280mOhm @ 100Hz
Impedance 172 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V