MAL210415152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210415152E3
MAL210415152E3 Hakkında
Vishay MAL210415152E3, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile tasarlanmış olup ±20% toleransı vardır. Screw terminal bağlantı türüne sahip chassis mount tipi olarak imal edilmiştir.
Temel özellikleri:
- 90 mOhm ESR (100Hz'de)
- 57 mOhms impedans
- 5.9 A ripple akımı (100Hz)
- -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı
- 105°C'de 5000 saat ömür
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 90mOhm @ 100Hz
Impedance 57 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 5.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V