MAL210287682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210287682E3
MAL210287682E3 Hakkında
Vishay MAL210287682E3, 6800µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radyal kasa tipinde olup vida terminallerine sahip olan bu kondansatör, şasi montajı için uygundur. ESR değeri 24mOhm @ 100Hz, impedansı 19mOhms ile güç kaynakları, invertör devreleri, kaynak cihazları ve endüstriyel güç dönüştürme uygulamalarında yaygın şekilde kullanılır. ±20% kapasite toleransı ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 24mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V