MAL210283682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210283682
MAL210283682E3 Hakkında
Vishay MAL210283682E3, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmıştır ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Screw terminal bağlantısı ile chassis montajına uygun olan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 10000 saat ömür süresine sahiptir. ESR değeri 100Hz'de 21mOhm, impedansı 14mOhm'dur. 100Hz'de 18.6A ripple akım kapasitesine sahip olması güç kaynakları, filtreleme devre uygulamaları ve enerji depolama sistemlerinde yaygın kullanım alanları içerir. ±20% tolerans sınırları ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 21mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 18.6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V