MAL210283333E3
CAP ALUM 33000UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210283333E3
MAL210283333E3 Hakkında
Vishay MAL210283333E3, 33000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajda çalışan bu komponent, ±20% toleransla üretilmiştir. Chassis mount tipi screw terminal bağlantı özelliğine sahiptir. 5 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 100 Hz'de 43.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir, 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi vardır. Genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve güç yönetimi uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 5 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 43.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V