MAL210282682E3
CAP ALUM 6800UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210282682E3
MAL210282682E3 Hakkında
Vishay MAL210282682E3, 6800 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı türü ile chassis mount uygulamalarında kullanılır. 25 mOhm ESR değeri ve 16.9 A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme, düzeltme ve enerji depolama görevlerinde kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 100Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 16.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V