MAL210282223E3
CAP ALUM 22000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210282223E3
MAL210282223E3 Hakkında
Vishay MAL210282223E3, 22000 µF kapasitansiyeti ve 200V voltaj derecelendirilmesi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantısı ile şasi montajı yapılmaktadır. 8 mOhm ESR ve 6 mOhms empedansı ile düşük içsel dirençli tasarıma sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömre sahiptir. 100 Hz'de 34.1 A ripple akımı tolere edebilir. ±20% kapasite toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme sistemlerinde kullanılır. Polar yapısı nedekten doğru kutuplama gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 8mOhm @ 100Hz
Impedance 6 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V