MAL210278222E3
CAP ALUM 2200UF 20% 385V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210278222E3
MAL210278222E3 Hakkında
Vishay MAL210278222E3, 2200 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 385V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamaları için tasarlanmıştır. Screw terminals ile chassis mount tipi montaj sağlar. 10000 saat 85°C'de çalışma ömrüne sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 61 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple current uygulamalarında 10A kapasitesi bulunur. ±20% tolerans ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaya uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 61mOhm @ 100Hz
Impedance 42 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 385 V