MAL210275472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210275472
MAL210275472E3 Hakkında
Vishay MAL210275472E3, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevleri için kullanılır. Screw terminal (vida konektörlü) chassis mount tasarımı ile endüstriyel ve ticari cihazlara entegre edilebilir. 34mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 10000 saatlik ömür belirteçlerine sahiptir. 100Hz'de 15A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 100Hz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V