MAL210266471E3
CAP ALUM 470UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210266471E3
MAL210266471E3 Hakkında
Vishay MAL210266471E3, 470 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantılı chassis mount tipi bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, DC filtreleme ve AC uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 10000 saatlik ömür @ 85°C sıcaklıkta ve 3.3 A ripple current kapasitesi ile stabil çalışma sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu polar kondansatör, yüksek voltaj uygulamaları için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 265mOhm @ 100Hz
Impedance 175 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V