MAL210266331E3
CAP ALUM 330UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210266331E3
MAL210266331E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL210266331E3, 330 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Screw terminals ile chassis mount tipinde tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10.000 saatlik ömür ömrü sunmaktadır. 374 mOhm ESR değeri ve 2.7A ripple current kapasitesiyle güç kaynağı devre birimleri, endüstriyel uygulamalar ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 374mOhm @ 100Hz
Impedance 245 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V