MAL210262332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL210262332E3
MAL210262332E3 Hakkında
Vishay MAL210262332E3, 3300 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltajla tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 46mOhm ESR @ 100Hz değerine sahiptir. Chassis mount tipinde screw terminallere sahip radial can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi vardır. 9.9A ripple current kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve voltaj düzenleme uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 46mOhm @ 100Hz
Impedance 32 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 9.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V