MAL210256472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210256472E3
MAL210256472E3 Hakkında
Vishay MAL210256472E3, 4700µF kapasitesi ve 400V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radyal, vida terminal bağlantılı chassis mount pakete sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 31mOhm@100Hz ve 100Hz'de 15A ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreler ve yüksek voltaj uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 31mOhm @ 100Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V