MAL210237332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210237332E3
MAL210237332E3 Hakkında
Vishay MAL210237332E3, 3300 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminals ile chassis mount tipi paketlemede sunulan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 37 mOhm ESR değeri ve 24 mOhms impedansı ile düşük frekans ripple akımı (13.5 A @ 100 Hz) desteklemektedir. 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sağlar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 100Hz
Impedance 24 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 13.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V