MAL210232153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210232153E3
MAL210232153E3 Hakkında
Vishay MAL210232153E3, 15000 µF kapasitesi ve 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 12 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 100 Hz'de 24.1 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel cihazlarda kullanılır. 10.000 saat ömür ömrü 85°C'de belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12mOhm @ 100Hz
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 24.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V