MAL210226471E3
CAP ALUM 470UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210226471E3
MAL210226471E3 Hakkında
Vishay MAL210226471E3, 470 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri ile equippe edilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 100 Hz'de 3.3 A ripple akımı ve 265 mOhm ESR değerleri ile güç kaynakları, UPS sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 265mOhm @ 100Hz
Impedance 175 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V