MAL210225152E3
CAP ALUM 1500UF 20% 350V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210225152E3
MAL210225152E3 Hakkında
Vishay MAL210225152E3, 1500µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Screw terminal bağlantı ile chassis montajına uygundur. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 99mOhm ESR değeri ile 100Hz'de ölçülen 70mOhms empedansa sahiptir. 7A ripple current kapasitesi bulunur. 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 99mOhm @ 100Hz
Impedance 70 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V