MAL210223472E3
CAP ALUM 4700UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210223472E3
MAL210223472E3 Hakkında
Vishay MAL210223472E3, 4700 µF kapasitansı ve 250V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli chassis mount konfigürasyonu ile endüstriyel ve genel amaçlı uygulamalarda kullanım için uygundur. 29mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple current kapasitesi 15.3A@100Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında güvenli çalışma sağlar ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük impedans özellikleri (19mOhms) güç depolama ve filtre uygulamalarında istikrarlı performans sağlar. ±20% toleransı ile genel endüstriyel ve ticari elektronik sistemlerde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 29mOhm @ 100Hz
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 15.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V