MAL210217102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 450V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210217102E3
MAL210217102E3 Hakkında
Vishay MAL210217102E3, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile çalışmaya uygun olan bu komponent, ±20% tolerans içerisinde üretilmiştir. Şasi montajı için vida terminalleri bulunmaktadır. 10 kHz frekansında 8.55A ripple akım kapasitesine sahiptir. ESR değeri 118mOhm ve impedansı 75mOhm'dur. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 118mOhm
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 8.55 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V