MAL210216332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 400V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210216332E3
MAL210216332E3 Hakkında
Vishay MAL210216332E3 alüminyum elektrolitik kondansatördür. 3300 µF kapasitans değeri ile 400 V nominal gerilim için tasarlanmıştır. Şasi monte tipi vida terminalli paket ile sağlanır. 40 mOhm ESR değerine sahiptir ve 10 kHz frekansda 18.15 A ripple akımı yönetebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömür garantisi verilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% toleranstır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 40mOhm
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 18.15 A @ 10 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V