MAL210213471E3
CAP ALUM 470UF 20% 250V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210213471E3
MAL210213471E3 Hakkında
Vishay MAL210213471E3, 470µF kapasitansya ve 250V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantı tipi ile chassis montajı için tasarlanmıştır. 250mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir ve 85°C'de 10.000 saat yaşam süresi garantilenir. 100Hz'de 3.1A ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 152 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V