MAL210213102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SCREW
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
MAL210213102E3
MAL210213102E3 Hakkında
Vishay MAL210213102E3, 1000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Chassis mount şase tipi montaj ve vida terminalleri ile sabit kurulumlar için tasarlanmıştır. 100Hz'de 128mOhm ESR ve 82mOhm empedans değerleri ile düşük frekans ripple akımı 4.4A'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür sağlar. ±20% tolerans ile elektrik beslemesi, güç dönüştürücüleri, filtrele ve depolama uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 128mOhm @ 100Hz
Impedance 82 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V