MAL210212332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210212332E3
MAL210212332E3 Hakkında
Vishay MAL210212332E3, 3300µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V nominal voltaj ile güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial konturlu, vida terminali monte tipi tasarımı şasi montajı için uygundur. 50mOhm ESR değeri ile düşük seri direnci, 8.9A ripple akım kapasitesi ile yüksek akım uygulamalarında istikrarlı çalışma sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 100Hz
Impedance 35 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V