MAL210212102E3
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210212102E3
MAL210212102E3 Hakkında
Vishay tarafından üretilen MAL210212102E3, 1000 µF kapasitansı ve 200V dereceli genel amaçlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminal bağlantısı ile donatılmıştır. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (@85°C) özellikleriyle güç kaynağı uygulamaları, filtreleme, depolama ve stabilizasyon amaçlı devrelerde kullanılır. 100Hz'de 144mOhm ESR değerine sahip ve -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 100Hz'de 4.4A ripple akım kapasitesine sahip bu kondansatör, endüstriyel ve ticari elektrik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 144mOhm @ 100Hz
Impedance 95 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.4 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V