MAL210178683E3
CAP ALUM 68000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210178683E3
MAL210178683E3 Hakkında
Vishay MAL210178683E3, 68000 µF kapasitansı ve 63V dereceli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminal bağlantıyla chassis mount uygulamaları için tasarlanmıştır. 7mOhm ESR değeri ile düşük seri direnç sağlar. 100Hz'de 20A ripple akımı taşıyabilen bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 68000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 6 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 20 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V