MAL210159153E3
CAP ALUM 15000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210159153E3
MAL210159153E3 Hakkında
Vishay MAL210159153E3, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V rated voltajı ile güç kaynakları, invertörler ve düşük frekans uygulamalarında kullanılır. Screw terminal montajı ile chassis uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür süresi 85°C'de bulunmaktadır. 16 mOhm ESR değeri ile 12.3 A ripple current kapasitesi vardır. -40°C ile 85°C arasında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 15000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 16mOhm @ 100Hz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V