MAL210156474E3
CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210156474
MAL210156474E3 Hakkında
Vishay MAL210156474E3, 470000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve 5mOhm ESR değerine sahiptir. Radial kasa tipinde olup şaasi montajı için vida terminalleri bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunar. 100Hz'de 29.9A ripple akım kapasitesiyle güç kaynakları, filtreler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 5 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 29.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V