MAL210156473E3
CAP ALUM 47000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210156473E3
MAL210156473E3 Hakkında
Vishay MAL210156473E3, 47000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi üzerine montaj için vida terminalleri içeren Radial Can paketinde sunulur. 15 mOhm ESR (100 Hz'de) ve 13 mOhm impedans değerleri ile düşük seri direnç özelliği sağlar. 100 Hz'de 12.1 A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip ve 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisine tabi olup, ±20% tolerans ile sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 47000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 15mOhm @ 100Hz
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 12.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V