MAL210149104E3
CAP ALUM 100000UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210149104E3
MAL210149104E3 Hakkında
Vishay MAL210149104E3, 100000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, düşük ESR değeri (5 mOhm @ 100Hz) ile yüksek ripple akım kapasitesine (41.5 A @ 100 Hz) sahiptir. Şasi montajı için vida terminalleri ile gelir. İşletme sıcaklığı aralığı -40°C ile 85°C arasında olup, 85°C'de 15000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan bir komponendir. ±20% tolerans ile tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 5 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 41.5 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V