MAL210128103E3
CAP ALUM 10000UF 20% 63V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210128103E3
MAL210128103E3 Hakkında
Vishay MAL210128103E3, 10000 µF kapasitansı ve 63V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Screw terminalli kasa tipi ile şasi montajına uygun olan bu komponen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 85°C) çalışabilir. 22 mOhm ESR değeri ile düşük iç dirençe sahiptir. 100 Hz'de 8.8 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motorlar ve diğer güç uygulamalarında genel amaçlı kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 22mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 8.8 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V