MAL210127223E3
CAP ALUM 22000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210127223E3
MAL210127223E3 Hakkında
Vishay MAL210127223E3, 22000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal gerilim ile çalışan bu kondansatör, ±20% tolerans ve 19 mOhm ESR değerine sahiptir. Şasi montajı için screw terminal bağlantıya sahip radial can paketinde sunulmaktadır. 85°C sıcaklıkta 10000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen bu bileşen, 11.2 A ripple akım kapasitesine ve 15 mOhms impedansa sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerjilendirme sistemlerinde kullanılan bir elektrolitik kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 22000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 100Hz
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V