MAL210127104E3
CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210127104E3
MAL210127104E3 Hakkında
Vishay MAL210127104E3, 100000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, şasi montajı için vida terminalli radyal yapıda sunulmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 7mOhm ve impedansı 6mOhms olan kondansatör, 21.3A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihaza 85°C sıcaklıkta 15000 saat ömür garantisi verilmektedir. ±20% kapasitans toleransı ile üretilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme, depolama ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Polar yapısı nedeniyle polaritesine uygun montajı gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 100000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7mOhm @ 100Hz
Impedance 6 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 21.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 40 V