MAL210126333E3
CAP ALUM 33000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210126333E3
MAL210126333E3 Hakkında
Vishay MAL210126333E3, 33000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V voltaj derecesiyle tasarlanan bu komponen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Şasi montajı için vida terminalleri bulunmaktadır. 17 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de düşük empedans sağlar. 10 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynağı filtreleme, depolama ve enerji sağlama uygulamalarında kullanılabilir. -40°C ile 85°C işletme sıcaklığı aralığında 10000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. ±20% toleransla üretilmekte olup endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 33000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 17mOhm @ 100Hz
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 10 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V