MAL210119332E3
CAP ALUM 3300UF 20% 100V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210119332E3
MAL210119332E3 Hakkında
Vishay MAL210119332E3, 3300µF kapasiteli, 100V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Chassis mount tipi vida terminallerine sahip radyal kanister tasarımıyla, sabit kurulumlar için uygundur. 42mOhm ESR ve 27mOhms impedans değerleri ile düşük frekans uygulamalarında 6A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 10000 saatlik yaşam süresi garanti eder. ±20% toleransla üretilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve analog devreler gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 42mOhm @ 100Hz
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 6 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V