MAL210116474E3
CAP ALUM 470000UF 20% 25V SCREW
Seri / Aile Numarası
MAL210116474E3
MAL210116474E3 Hakkında
Vishay MAL210116474E3, 470000µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilime sahip bu kondansatör, düşük ESR değeri (5mOhm @ 100Hz) ve yüksek ripple akım kapasitesi (29.9A @ 100Hz) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Şasi montajı için vida terminalleri içeren radyal kasa tasarımı, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 15000 saatlik ömür ömür süresi (85°C'de) sayesinde uzun vadeli endüstriyel uygulamalarda güvenilir performans sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 470000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5mOhm @ 100Hz
Impedance 5 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Chassis Mount
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 29.9 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V