MAL209775101E6
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209775101E6
MAL209775101E6 Hakkında
Vishay MAL209775101E6, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türüne sahip bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1500 saat ömür garantisi sunar. ±20% kapasitans toleransı ile tasarlanmış olup, 120 Hz'de 90 mA ripple akımını karşılayabilir. 2.5 Ohm impedansı sayesinde filtre, bypass ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 2.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V