MAL209755101E6
CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
MAL209755101
MAL209755101E6 Hakkında
Vishay MAL209755101E6, 100µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1500 saat ömür garantisi sağlar. 120 Hz'de 90 mA ripple current kapasitesiyle düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir. 2.5 Ohm impedansı ile karakterize edilen bu radial can paketli kondansatör, vintage ve retro elektrik tasarımlarında yaygın olarak bulunur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 2.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1500 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 90 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V